Сапборд Red Paddle Co Ride 9'8" x 31" — надувна дошка для САП серфінгу, sup board
- Немає в наявності
- Код: 5056291100481










- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Хмельницький
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерОлександрХмельницький, Україна+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
lSUP-борд для катання хвилями та універсал для людей із невеликою вагою. Еталон серед надувних САПів, який не має альтернатив за технологією, надійністю, увагою до деталей і зручності у використанні. Ідеальний вибір «другої дошки в родині» — для маленького райдера.
Red Paddle Ride 9'8" — це один із найбільш доцільних надувних SUP бордів для катання хвилями. Дуже добре підходить для новачків середньої вагової категорії.
Подорожуйте, займайтеся йогою, ловіть невеликі хвилі, плавайте в спокійній і бурхливій воді!
Red Paddle Co — преміальний британський бренд. Ці дошки виділяються: малою вагою (технологія MSL), технічними деталями та якістю збирання, зручністю аксесуарів, 3х річною гарантійною підтримкою в Україні та сервісом. RSS-система
- Бічні канти проклеєні в 3 шари, що забезпечує довговічність усієї дошки.
- Шви дуже акуратні, ручки зручні для схоплення, на задній ручці є кільце для кріплення лиша.
- Спереду встановлені RAM-кріплення для GPS камери.
- Плавники iFin — стаціонарні та гнучкі, тому Ви можете не боятися їх пошкодити. І загалом дошка вирізняється особливою зносостійкістю.
- Сумка в комплекті — це дуже зручний рюкзак із лямками та на колесах, незамінний у подорожах.
- До комплекту входить один із найкращих у світі двокамерний насос Titan: з таким насосом Ви накачаєте САП у рази швидше та з меншими зусиллями.
Як преміальний бренд, Red Paddle Co не постачають у комплекті зайву та веслу, щоб не змушувати Вас задовольнятися комплектними речами та підібрати їх під свої вимоги.
Рекомендована:
- універсальна легка надувна дошка для райдерів із невеликою вагою;
- запросто рекомендується новачкові;
- преміум бренд для перфекціоніста.
Плавники: 3 незнімних iFin 3"
Вантажність, кг: 100
Розміри, футах і дюймах: 9'8" х 31" х 4"
Розміри, см: 295 х 79 х 10
Вага дошки, кг: 8,5
Вага всього комплекту, кг: 13,7
Максимальний тиск, PSI: 25
Максимальна вага людини, кг: 95
Гарантія, міс: 24
Технології: MSL, потрійний посилений кант, TecAir, RSS, RAM
У комплекті: Преміальна сумка-рюкзак з колесами All-Terrain Backpack, потужний двокамерний насос TitanPump, ремкомплект, водонепроникний чохол для телефона, стрічка-стілка для дошки, 2 RSS-планки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Red Paddle Co |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага всього комплекту, кг | 13.7 |
| Вага дошки, кг | 8.5 |
| Гарантія, міс | 60 |
| Вантажопідйомність, кг | 100 |
| Довжина дошки, см | 295 |
| Довжина, фут/дюйм | 9'8" |
| Комплект | стрічка-стяжка для дошки, насос двокамерний, ремкомплект, сумка-рюкзак на колесах, чохол для телефону |
| Кріплення плавців | стаціонарні iFin |
| Максимальний тиск, PSI | 26 |
| Призначення | для серфінгу, прогулянкова |
| Виробник товару | Red Paddle Co |
| Рекомендований тиск, PSI | 20 |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Технології | 2-слойні MSL / Fusion, RAM-кріплення, потрійний кант |
| Тип | Надувні |
| Товщина дошки, см | 10 |
| Товщина, дюйм | 4" |
| Колір | морський синій |
| Ширина дошки, см | 79 |
| Ширина, дюйм | 31" |


