Сапборд Gladiator LT 10'6" 2021 — надувна дошка для САП серфінгу, sup board
- Немає в наявності
- Код: 475102859216421










- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Хмельницький
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерОлександрХмельницький, Україна+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20

Новинки та тренди нової лінійки LT 2021 поспішають порадував вас своїми нововведеннями:
- додаткова ручка в носовій частині дошки
- вдосконалене якість матеріалу килимка та кольорового друку
- суперстійка проклеювання всіх деталей і принтів
- посилене кріплення металевого кільця D-ring
- гнучкий плавець в кожному комплекті!
Сапборд Gladiator LT 10'6"
НайТОПова й найуніверсальніша модель у своїй лінійці! Комфортний варіант для новачків і використання всією родиною. Округлий ніс забезпечує високу маневровість і легке керування. Ідеальна для рекреаційної веслування, але також стане в пригоді для невеликих походів, занять САП-йогою й більш екстремальних пригод. Перевага дошки — максимальна міцність за легкої ваги. Такий результат досягається завдяки наявності подвійного канта та стрингера з армованого ПВХ по всій довжині палуби.
Gladiator LT 10.6 — найпопулярніша та найуніверсальніша дошка в лінійці, яку можна використовувати як для подорожей, так і прогулянок. Ідеальна для рекреаційної веслування, але також стане в пригоді і для походів, занять САП-йогою, і навіть для екстремальніших пригод).
Стійкість: висока
Маневровість: висока
Швидкість: средняя
Необхідний досвід: ідеально підходить для райдерів-початківців САП
Подорожуйте, займайтеся фітнесом, ловіть невеликі хвилі, плавайте у бурхливій воді!

LT — випробувана нами серія, і можемо Вам сказати, що це найкраща дошка, яку можна купити за ці гроші. Легка одношарова дошка, посилена стринером з армованого ПВХ по всій довжині дошки. З боків проклеєний подвійний посилений кант. Отже, дошка LT легка та надійна.
Основна перевага цієї дошки — невелика вага, дошку можна взяти із собою в будь-яку подорож
Рекомендована:
- універсальна дошка в бюджетному сегменті;
- запросто можемо порекомендувати новачку
- для використання всією сім'єю, для відпочинку на воді з друзями

Максимальна вага гребця початківця, кг: 90
Максимальна вага гребця-експерта, кг: 115
Плавники: центрофін в US finbox
Розміри, у футах і дюймах: 10'6"x32"x4.75"
Розміри, см: 323х81х12
Вага дошки без комплекту, кг: 10
Вага всього комплекту, кг: 14,3
Максимальний тиск, PSI: 20
Гарантія, міс: 36
Технології: зміцнення другим шаром, подвійний посилений кант
У комплекті: сумка-рюкзак для перенесення, насос, весло алюмінієве, лиш (страховувальний шнур), ремкомплект, плавник
Транспортабельність: комплект у сумці займає не більш ніж 1/3 багажники седану
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gladiator |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| UTM | |
| UTM | https://bit.ly/3zg3Jyk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага всього комплекту, кг | 14.3 |
| Вага дошки, кг | 10 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Рік випуску | 2021 |
| Вантажопідйомність, кг | 95 |
| Довжина дошки, см | 323 |
| Довжина, фут/дюйм | 10'6" |
| Комплект | сумка-рюкзак для перенесення, насос, алюмінієве весло, лиш (страхувальний шнур), ремкомплект, плавець |
| Кріплення плавців | US finbox |
| Максимальний тиск, psi | 26 |
| Назва лінійки | LT, 2021 |
| Призначення | прогулянкова |
| Виробник товару | Gladiator |
| Рекомендований тиск, psi | 24-26 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Технології | 1-шарові з зміцненням, подвійний кант |
| Тип | Надувні |
| Товщина дошки, см | 12 |
| Товщина, дюйм | 4.75" |
| Колір | Білий, Синій |
| Ширина дошки, см | 81 |
| Ширина, дюйм | 32" |


