Сапборд Gladiator PRO 12'6" Wide 2022 — надувна дошка для САП серфінгу, sup board
- Немає в наявності
- Код: 4751028594182






- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Хмельницький
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерОлександрХмельницький, Україна+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
SUP-дошка Gladiator Pro 12'6" W: Чудова стійкість для тривалого плавання
SUP-дошка Gladiator Pro 12'6" W — це широкий туринговий SUP, створений для райдерів, яким потрібна підвищена стійкість та комфорт у тривалому плаванні. Ця дошка з лінійки Pro підійде для високих та важких користувачів, а також для тих, хто хоче брати з собою на борт домашніх тварин або дітей, або повністю завантажувати спорядження для багатоденних походів. Gladiator Pro 12'6" W забезпечує жорсткість та стабільність, характерні для дощок високого класу.
Комплектація
-
Рюкзак Gladiator Pro Bag (великий, на колесах, для всього комплекту).
-
Насос Gladiator Pro Pump (SUPer насос зі складними ніжками, подвійної дії та з можливістю перемикання на одну дію).
-
Весло Gladiator Pro Paddle (карбоновий shaft з нейлоновою лопаттю).
-
Страхувальний ліш Gladiator Coiled Leash (спіральний).
-
Туринговий плавник Gladiator Touring Fin.
-
Ремонтний комплект Gladiator Repair Kit.
Ходові якості
-
Стійкість: Найвища у класі прогулянкових дошок.
-
Маневреність: Середня.
-
Швидкість: Середня.
-
Необхідний досвід: Підходить для райдерів-початківців.
-
Призначення: Для всіх типів водойм.
Технічні Характеристики
-
Розміри: 12'6" (381 см) довжина x 34" (86.4 см) ширина x 5.9" (15 см) товщина.
-
Об'єм дошки: 350 літрів.
-
Вантажопідйомність: Максимальне навантаження до 240 кг.
-
Рекомендована вага райдера: Понад 75 кг.
-
Рекомендований зріст райдера: Понад 178 см.
-
Максимальний тиск: До 26 PSI для досягнення високої жорсткості, порівняної з жорсткою дошкою.
-
Конструкція: Виготовлена з двошарового Drop-Stitch матеріалу високої щільності з потрійним посиленням кантів Triple Xstrong Rail reinforcement, що забезпечує міцність, жоркість та відмінні ходові якості.
-
Система плавників: Система US fin box з туринговим плавником Gladiator Touring Fin, розробленим для оптимальної курсової стійкості.
-
Зручність: Включає передню, задню та центральні ручки для перенесення, а також банджі-кріплення для спорядження.
-
Гарантія: Надається 3-річна гарантія.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gladiator |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага дошки, кг | 11 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Рік випуску | 2022 |
| Вантажопідйомність, кг | 240 |
| Довжина дошки, см | 384 |
| Довжина, фут/дюйм | 12'6" |
| Комплект | весло карбон-нейлон, лиш з шарнірами, насос двокамерний, плавець, ремкомплект, сумка-рюкзак на колесах |
| Кріплення плавців | US finbox |
| Максимальний тиск, PSI | 26 |
| Назва лінійки | PRO'22 |
| Призначення | прогулянкова |
| Виробник товару | Gladiator |
| Рекомендований тиск, PSI | 15-17 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Технології | 2-слойні MSL / Fusion, потрійний кант |
| Тип | Надувні |
| Товщина дошки, см | 15 |
| Товщина, дюйм | 6" |
| Ширина дошки, см | 86 |
| Ширина, дюйм | 34" |


