Сапборд Gladiator Origin 9'6" Kids 2022 — надувна дошка для САП серфінгу, sup board
- Немає в наявності
- Код: 4751028593956








+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Хмельницький
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерОлександрХмельницький, Україна+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Gladiator Kids — якісна серія дитячих САП-досок, яка містить як прогулянкові, так і перегонові дошки.
Характеристики:
Максимальна вага райдера, кг: 90
Вантажність, кг: 150
Об'єм, л: 150
Плавники: центрофін в US finbox
Розміри, у футах і дюймах: 9'6"x28"x4'75"
Розміри, см: 292х71х12
Вага дошки без комплекту, кг: 6
Максимальний тиск, PSI: 26
Кількість шарів: 2
Технології: 2-шарові MSL/Fusion, потрійний кант Strong Edge
У комплекті: дошка, сумка-рюкзак, весло пластикове 3-смугове, насос подвійної дії, плавник, ремкомплект, лиш.
Гарантія, міс.: 36
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gladiator |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага дошки, кг | 6 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Рік випуску | 2022 |
| Вантажопідйомність, кг | 150 |
| Довжина дошки, см | 292 |
| Довжина, фут/дюйм | 9'6" |
| Комплект | Лиш, Ремкомплект, весло пластикове 3х складене, дошка, насос подвійної дії, плавець, сумка-рюкзак |
| Кріплення плавців | US finbox |
| Максимальний тиск, PSI | 26 |
| Максимальна вага райдера, кг: | 90 |
| Назва лінійки | KIDS'22 |
| Призначення | прогулянкова |
| Об'єм, л | 150 |
| Рекомендований тиск, PSI | 15-17 |
| Технології | 2-слойні MSL / Fusion, потрійний кант Strong Edge |
| Тип | Надувні |
| Товщина дошки, см | 12 |
| Товщина, дюйм | 4'75" |
| Ширина дошки, см | 71 |
| Ширина, дюйм | 28" |


