Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 95 BRX-95
- Немає в наявності
- Код: 929508










- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Хмельницький
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерОлександрХмельницький, Україна+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 95 (BRX-95) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для повноцінного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 32 рівня навантаження, що регулюються за допомогою сучасного комп'ютера. 10-кілограмовий маховик створює гарну плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять. Велотренажер розрахований на вагу до 125 кг і підійде для користувачів зростом до 2 м. Вбудований приймач для бездротового датчика вимірювання пульсу буде доречним під час тренування по одній із чотирьох пульсозалежних програм. Консоль тренажера має підставку для смартфона/планшета. Сидіння велотренажера регулюється по висоті та в горизонтальній площині для індивідуального налаштування, а транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті.
Особливості:
- Магнітна система опору з комп'ютерним регулюванням навантаження.
- Масивний маховик вагою 10 кг забезпечує гарну плавність ходу.
- Консоль має РК-дисплей із багатобарвним підсвічуванням, підставка для смартфона/планшета.
- 21 програма та 32 рівні навантаження для повноцінного кардіотренування.
- Відстань від педалей до сидіння становить від 69 до 99 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8029975960562 |
| Артикул | 929508 |
| Вага | 36 кг |
| Вага в упаковці | 39 кг |
| Вага маховика | 10 кг |
| Вимірювання пульсу | Є |
| Габарити упаковки | 92 x 23 x 82,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Додаткові характеристики | Сидіння з регулюванням по вертикалі та горизонталі<br /> Кермо з регулюванням кута нахилу<br /> Тримач для смартфона/планшета<br/> Вбудований приймач для бездротового нагрудного кардіодатчика |
| Живлення тренажера | Мережа |
| Клас | Home line (для домашнього використання) |
| Код виробника товару (MPN) | BRX-95 |
| Конструкція | Вертикальні |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість програм | 21 |
| Максимальна вага користувача | 125 кг |
| Особливості | Тримач для пляшки<br/> Вимірювання пульсу<br /> Компенсатори нерівності підлоги<br /> Транспортувальні ролики |
| Показання дисплея | Час<br /> Швидкість<br /> Дистанція<br /> Калорії<br /> Пульс<br /> Оберти за хвилину<br /> Навантаження в Ватах |
| Регулировка | Сидіння<br /> Керма |
| Розділ | Велотренажері |
| Розміри | 110 x 53 x 138 см |
| Рівні навантаження | 32 |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Магнітні |
| Транспортувальні ролики | Є |
| Ціна | 26499.00 |



