Лінійно-інтерактивне ДБЖ LP 1700VA (1020Вт)
- Немає в наявності
- Код: 8295







- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Хмельницький
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерОлександрХмельницький, Україна+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення LP 1700VA забезпечує резервне живлення комп"ютерної техніки та виконує функції стабілізатора напруги в мережі. До ДБЖ LogicPower LP 1700VA можна одночасно під"єднати чотири одиниці техніки сумарною потужністю до 1700/1020 VA/W. Тип підключення - стандартна розетка європейського типу. Функції холодного старту і повторного запуску при відновленні напруги в мережі, запускаються автоматично за допомогою мікропроцесора нового покоління. Робоча вхідна напруга - 145-290V. Результат на виході - стабільно 220±10%V (оптимальна напруга для комфортної роботи офісної техніки). Пристрій надійно захищений від коротких замикань, різких стрибків напруги в мережі, перевантажень по струму, розряду і надлишкового заряду батарей. Автопідзарядка акумуляторів (2х 12V; V; 9Ah ) відбувається у вимкненому стані. Пластиковий корпус має високий клас захисту від агресивних впливів навколишнього середовища. LED індикація режимів роботи. Колір - чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Кількість вихідних розеток | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Технічні характеристики | |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | LED |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | немає |
| Вага (кг) | 10,1 |
| Вихідна потужність | 1700/1020 |
| Вихідна напруга | 220±10% |
| Гарантійний термін | 24 - на ДБЖ, 12 - на АКБ |
| Тип ДБЖ | лінійно-інтерактивний |


