Лінійно-інтерактивне ДБЖ LPM-1100VA-P (770Вт)
- Немає в наявності
- Код: 6445








+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Хмельницький
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерОлександрХмельницький, Україна+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення LPM-1100VA-P забезпечує резервне живлення комп"ютерної техніки та виконує функції стабілізатора напруги в мережі. До ДБЖ LogicPower LPM-1100VA-P можна одночасно під"єднати чотири одиниці техніки сумарною потужністю до 1100VA/770W. Тип підключення - стандартна розетка європейського типу. Функції холодного старту і повторного запуску при відновленні напруги в мережі, запускаються автоматично за допомогою мікропроцесора нового покоління. Робоча вхідна напруга - 145-290V. Результат на виході - стабільно 220V±10% (оптимальна напруга для комфортної роботи офісної техніки). Пристрій надійно захищає від коротких замикань, різких стрибків напруги в мережі, перевантажень по струму, розряду і надлишкового заряду батарей. Автопідзарядка акумуляторів (12 V 2х7.5 Ah) в вимкненому стані. Пластиковий корпус має високий клас захисту від агресивних впливів навколишнього середовища. LED індикація режимів роботи. Колір - чорний. Габаритні розміри - 345х145х160 мм. Вага - 8.2 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Кількість вихідних розеток | 4 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Технічні характеристики | |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | LED |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | немає |
| Вага (кг) | 8,2 |
| Вихідна потужність | 1100/770 |
| Вихідна напруга | 220±10% |
| Гарантійний термін | 24 - на ДБЖ, 12 - на АКБ |
| Тип ДБЖ | лінійно-інтерактивний |


