Каяк спортивний гоночний одномісний Seabird Wave 6.1 PRO kayak
- В наявності
- Код: УТ000000252










- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Хмельницький
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерОлександрХмельницький, Україна+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
Каяк спортивний для серфінгу, розваг Seabird Wave 6.1 PRO kayak гоночний, байдарка біло-синій
Дизайнер: Бйорн Томассон (Bjørn Thomasson)
Розробник: Льон Істмарк (Len Ystmark)
Матеріал: композитний

Wave 6.1 — каяк для серфінгу, готовий підлаштовуватися під свого користувача. Його дизайн впадає в око своєю зухвалістю. Каяк стійкий, але це ніяк не впливає на його можливості розвивати неймовірно великі швидкості. Завдяки своїй формі корпусу каяк легко рухається як на спокійній прасці води, так і на хвилях. Каяк підходить насамперед досвідченішим каякерам, які бажають тренуватися, брати участь у змаганнях або просто насолоджуватися швидкою їздою. Wave 6.1 пропонує своєму користувачеві ідеальне поєднання швидкості та стійкості.
Додаткова інформація: Зараз багато змагань проходять саме на ках для серфінгу. Порівнюючи з традиційними морськими каяками, у каяків для серфінгу немає кокпіту як такого. Якщо сталося так, що каяк перевернувся, гребець може запросто залізти в нього назад і продовжити греблю. Зараз є безліч різних високоякісних костюмів для веслування, які дають змогу використовувати каяки для серфінгу та в холодну пору року.
Завдяки своїй формі корпусу серія Wave пропонує унікальне поєднання швидкості, стійкості, багатофункціональності та якості, необхідних для серфінгу. Жоден інший каяк не може об'єднати всі ці якості так само добре, як Wave. Моделі Wave сильніше за своїх конкурентів. Їх потенціалу швидкості та якостей, необхідних для серфінгу, немає рівних. Wave дає змогу розвинути дуже велику швидкість, позаяк завдяки стійкості кіяка можна ефективніше використовувати свої сили та техніку греблі. Wave 5.5 був розроблений одним із найкращих у світі дизайнерів каяків — брендом Томассоном.
Гарантія 5 років!
| Довжина: | 610 cm (20´) |
| Ширина | 48 cm (18.9´´) |
| Глибина | 34 cm (13.4´´) |
| Вага Клуб | 21 kg (46 lbs) |
| Вес Advantage | 20 kg (44 lbs) |
| Вага Pro | 19 kg (42 lbs) |
| Швидкість | 10 |
| Початкова стабільність | 5 |
| Кінцева стабільність | 6 |
| Стабільність на хвилях | 6 |
| Стабільність курсу | 7 |
| Маневровість | 9 |
| Об'єм паковання | 1 |
| Вага весла | 70-90kg |
| Місткість | 120 kg (265 lbs) |
| Характеристики | Сурфські педалі ⁇ Перегонове кермо |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seabird |
| Країна виробник | Норвегія |
| Вид | Каяк |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 120 кг |
| Глибина | 34 |
| Довжина | 610 |
| Кінцева стабільність | 6 |
| Маневровість | 9 |
| Початкова стабільність | 5 |
| Швидкість | 10 |
| Стабільність на хвилях | 6 |
| Тип призначення | Каяк спортивний одномісний для серфінгу, розваг Seabird Wave 6.1 PRO kayak перегоновий байдар |
| Ширина | 48 |


