Каяк спортивний гоночний одномісний Seabird Wave 6.4 CLUB kayak
- Немає в наявності
- Код: УТ000000363



- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Хмельницький
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерОлександрХмельницький, Україна+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
Каяк спортивний одномісний для серфінгу, розваг Seabird Wave 6.4 CLUB гоночний kayak, байдарка чорно-білий
Дизайнер: Бьорн Томассон (Bjørn Thomasson)
Розробник: Льон Истмарк (Len Ystmark)
Матеріал: композитний

Wave 6.4 – безкомпромісний гоночний каяк! Дизайн каяка кидається в очі своїй дерзкостью. Wave 6.4 був спроектований для елітних веслярів. Каяк уравновешан і стійкий завдяки своїй формі. Wave 6.4 справляється практично в будь-якій ситуації – як на спокійній гладі води, так і в бурхливому морі. Каяк пропонує своєму активному користувачеві ідеальне поєднання швидкості і стійкості.
Додаткова інформація: В даний час багато змагання проходять саме на каяках для серфінгу. Порівняно з традиційними морськими каяками, у каяків для серфінгу немає кокпіта як такого. Якщо трапилося так, що каяк перекинувся, весляр може запросто залізти в нього назад і продовжити греблю. В даний час існує безліч різних високоякісних костюмів для веслування, які дозволяють використовувати каяки для серфінгу і в холодну пору року.
Завдяки своїй формі корпусу серія Wave пропонує унікальне поєднання швидкості, стійкості, багатофункціональності і якостей, необхідних для серфінгу. Жоден інший каяк не в змозі об'єднати всі ці якості так само добре, як Wave. Моделі Wave сильнішими за своїх конкурентів. Їх потенціалу швидкості і якостей, необхідних для серфінгу, немає рівних. Wave дозволяє розвинути дуже велику швидкість, так як завдяки стійкості каяка можна більш ефективно використовувати свої сили і техніку веслування. Wave 5.5 був розроблений одним з кращих в світі дизайнерів каяків – Бьорном Томассоном.
Гарантія 5 років!
| Довжина | 640 cm (21) |
| Ширина | 43.5 cm (17.1) |
| Глибина | 34 cm (13.4) |
| Вага Клуб | 21 kg (46 lbs) |
| Вага Advantage | 20 kg (44 lbs) |
| Вага Pro | 19 kg (42 lbs) |
| Швидкість | 10 |
| Початкова стабільність | 3 |
| Кінцева стабільність | 4 |
| Стабільність на хвилях | 5 |
| Стабільність курсу | 7 |
| Маневреність | 8 |
| Об'єм упаковки | 1 |
| Вага весла | 70-90kg |
| Місткість | 120 kg (265 lbs) |
| Характеристики | Сурфские педалі | Гоночний кермо |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seabird |
| Країна виробник | Норвегія |
| Вид | Каяк |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 120 кг |
| Глибина | 34 |
| Довжина | 640 |
| Кінцева стабільність | 4 |
| Маневровість | 8 |
| Початкова стабільність | 3 |
| Швидкість | 10 |
| Стан | Нове |
| Стабільність на хвилях | 5 |
| Тип | Гребільна |
| Тип призначення | Каяк спортивний одномісний для серфінгу, розваг Seabird Wave 6.4 CLUB kayak перегоновий, байдарка |
| Ширина | 43.5 |


