Сапборд Gladiator ORIGIN 10'6" All Round 2026 — надувна дошка для САП серфінгу
- Немає в наявності
- Код: 231020251529










- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Хмельницький
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерОлександрХмельницький, Україна+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20

Надувна дошка GLADIATOR серії ORIGIN 10'6" All Round
Надувна дошка GLADIATOR серії ORIGIN 10'6" All Round створена спеціально для початківців райдерів. Універсальні параметри дошки дозволяють її використовувати для різних видів відпочинку. Маневрена і стійка, вона підійде для прогулянок, а також занять САП-йогою або пілатесом. Це комфортний варіант для райдерів-початківців, оскільки проста в керуванні.
Комплектація:
-
fin box & Universal Fin 8"
-
Ремкомплект
-
Сумка-рюкзак
-
Витий лиш
-
Насос подвійної дії
Характеристики дошки:
-
Модель: 10'6"
-
Матеріал: Double Layer MSL Fusion
-
Рейл: Double
-
Тиск: 26 PSI
-
Довжина: 10'6" футів (320 см)
-
Ширина: 32 дюйми (81 см)
-
Товщина: 4.75 дюйми (12 см)
-
Вага дошки, кг: 9.5
-
Об'єм, літри: 240
-
Вантажопідйомність, кг: 180
-
Гарантія на дошку: 3 роки
Параметри райдера:
-
Рекомендована вага, кг: понад 60
-
Максимальна вага, кг: 120
-
Рекомендований зріст: понад 5'4" футів (понад 162 см)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gladiator |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм, л | 240 |
| Вантажопідйомність, кг | 180 |
| Довжина дошки, см | 320 |
| Ширина дошки, см | 81 |
| Товщина дошки, см | 12 |
| Максимальний тиск, PSI | 26 |
| Рекомендований тиск, PSI | 15-17 |
| Максимальна вага райдера, кг: | 120 |
| Рік випуску | 2026 |
| Назва лінійки | ORIGIN |
| Ширина, дюйм | 32" |
| Довжина, фут/дюйм | 10'6" |
| Товщина, дюйм | 4.75" |
| Комплект | Ремкомплект, весло, лиш з шарнірами, плавець, сумка-рюкзак, насос, дошка |
| Технології | 2-слойні MSL / Fusion, потрійний кант |
| Кріплення плавців | US finbox |
| Вага дошки, кг | 9,5 |
| Призначення | прогулянкова |
| Тип | Надувні |
| Гарантія, міс | 36 |


