Гібридний сонячний інвертор (ДБЖ) LPW-HY-MAX-8000VA (8000Вт) 48V 80A MPPT 90-450V
- Немає в наявності
- Код: 19415








+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Хмельницький
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерОлександрХмельницький, Україна+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гібридне джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою і контролером МРРТ моделі LPW-HY-MAX - це багатофункціональний пристрій, головне завдання якого, забезпечення безперебійним живленням об"єктів різного призначення (будинок, офіс або міні-бізнес). Представлений в каталозі ДБЖ також доповнений функціоналом автономного живлення.
Модель ДБЖ/UPS LPW-HY-MAX гібридного типу має оптимальні технічні характеристики та дозволяє здійснювати заряд акумуляторних батарей як від загальної мережі, так і від альтернативних джерел живлення (сонячна енергія, вітрогенератор).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 555 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | LED + LCD |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | microUSB, RS232, RS485, Wi-Fi, Dry contacts |
| Вага (кг) | 21,55 |
| Час перемикання | 15 |
| Вихідна потужність | 8000/8000 |
| Вихідна напруга | 230±5% |
| Гарантійний термін | 24 |
| Кількість вихідних розеток | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга акумулятора | 48 |
| Ток заряда | 80 А |
| Тип ДБЖ | гібридний MPPT з правильною синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |


