Гібридний ДБЖ/інвертор 4SUN MAXX SINUS 2000 W 12/230V 1000/2000W (R0279 PRZ279)
- В наявності
- Код: R0279 PRZ279








+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Хмельницький
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерОлександрХмельницький, Україна+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гібридний ДБЖ/інвертор 4SUN MAXX SINUS 2000 W 12/230V 1000/2000W (R0279 PRZ279)
Синусоїдальний інвертор, який перетворює 12 В постійного струму на 220/230 В змінного струму.
Надійне аварійне живлення в будь-якій ситуації!
Інвертор MAXX 2000 Вт SINUS UPS – це вдосконалений пристрій, який поєднує в собі функції джерела безперебійного живлення, перетворювача постійного/змінного струму та випрямляча.
При виявленні відключення живлення інвертор автоматично перемикається в аварійний режим і починає отримувати живлення від 12-вольтового акумулятора.
Після відновлення електроживлення пристрій повертається до звичайного режиму та починає заряджати акумулятор струмом до 20 А завдяки вбудованому електронному контролеру.
Ідеально підходить для захисту пристроїв, що потребують безперервного живлення, таких як печі центрального опалення, сервери, системи моніторингу, насоси та електронні пристрої.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна (постійна) потужність | 1000W |
| Виробник | 4SUN |
| Вага | 4,4 |
| Вага в пакованні, кг | 4,5 |
| Вхідна напруга | 10,5-15,5V |
| Висота в пакованні (см) | 16 |
| Вихідна напруга | 230V |
| Габарити | 53х24х16 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 53 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість мережевих розеток | 2шт |
| Напруга батареї | 12V |
| Повна (миттєва) потужність | 2000W |
| Сила зарядної напруги, А | 20 |
| Синусоїда | Чиста |
| Ширина в пакованні (см) | 24 |


