Гібридний ДБЖ/інвертор Volt Polska SINUS PRO 2400 W 12/230V 1600/2400W (3SP240012W)
- Немає в наявності
- Код: 3SP240012W






+380 (98) 800-11-20
менеджер
- +380 (63) 225-56-29менеджер
- +380 (95) 101-08-00менеджер
-
День Години роботи Перерва Понеділок 10:00 - 18:00 Вівторок 10:00 - 18:00 Середа 10:00 - 18:00 Четвер 10:00 - 18:00 Пʼятниця 10:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Хмельницький
- +380 (98) 800-11-20менеджер+380 (63) 225-56-29менеджер+380 (95) 101-08-00менеджерОлександрХмельницький, Україна+380 (98) 800-11-20+380 (98) 800-11-20Viber+380 (98) 800-11-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок безперебійного живлення sinus PRO 2400W 12V призначений для забезпечення безперебійного живлення комп'ютерів, серверів та комп'ютерних комплексів. У разі збою в мережі 230 В змінного струму або фотоелектричного живлення пристрій переходить в режим роботи від акумулятора, дозволяючи системі продовжувати працювати безперебійно і захищаючи від втрати втрати даних.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна (постійна) потужність | 1600W |
| Вага в пакованні, кг | 15 |
| Вхідна напруга | 170-270 V |
| Висота в пакованні (см) | 24 |
| Вихідна напруга | 230V |
| Габаритні розміри | 477x222x210 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 50 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість мережевих розеток | 2шт |
| Напруга батареї | 12V |
| Сила зарядної напруги, А | 20 |
| Синусоїда | Чиста |
| Ширина в пакованні (см) | 25 |
| Штрих-код | 5904100450534 |


